32-084 Morawica, Morawica 260

Rusztowania Plettac SL 70

rusztowania nowe

System Plettac SL 70, jest jednym z najbardziej znanych i rozpowszechnionych systemów rusztowań w Europie, a co za tym idzie w Polsce.

Rusztowania Plettac oparty jest na ramie podstawowej o wymiarach 0,70 x 2,0m i polu 0,7m; 1,1m; 1,5m; 2,0m; 2,5m; lub 3,0m.

Powszechność zastosowania systemu sprawia, że wielu z doświadczonych montażystów pracowało już na tym typie rusztowań i łatwiej adaptuje się rozwiązań zaproponowanych przez Plettac SL 70. To wcześniejsze doświadczenie, skraca znacznie czas, jaki trzeba poświęcić w celu prawidłowego przeszkolenia osób, odpowiedzialnych za prawidłowe ustawienie rusztowania.

Na swój sukces jednak, system Plettac, zapracował sobie przede wszystkim, bardzo dobrymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, dzięki którym rusztowania w tym systemie są łatwe w montażu i demontażu, zachowując jednocześnie wszystkie najważniejsze parametry dotyczące użytkowania rusztowania. Łatwość ustawienia i regulacji rusztowania sprawia, że można je zaadoptować nawet do najbardziej wymagających warunków przy, jednoczesnym ograniczeniu czasu potrzebnego na ustawienie i regulację rusztowania, co wiąże się z redukcją kosztów użytkowania.

Dzięki temu, znakomicie sprawdzają się przy konieczności ustawienia rusztowania do budowy scen przy organizacji imprez masowych. Ich zalety są doceniane również w innych sytuacjach, np. przy ocieplaniach budynków, lub naprawach elewacji, gdy jest potrzebne postawione w krótkim czasie rusztowania elewacyjne. Szybkie postawienie rusztowania ułatwia winda budowlana.

System Plettac SL 70, jest polecany wszędzie tam, gdzie następują częste zmiany lokalizacji rusztowania a szybkość montażu i demontażu ma duże znaczenie.

W przypadku pytań lub innej konfiguracji DZWOŃ BEZPOŚREDNIO na: (12) 285 65 85 lub +48 604 918 618 albo skorzystać z innej formy kontaktu